KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141286
nr 1314 1286
Gustaf Böklin
(1879-1961), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 24x18,5cm
Gustaf Böklin, svensk bildkonstnär född 1879, död 1961 .
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:50:32
200 kr
Gustaf Böklin
Läs mer om Gustaf Böklin